Accu boor-schroefmachine - 18 v / 92 nm - exclusief lader en accu's ds18dsdlw4z
×
Artikelnummer
DS18DSDLW4Z
Gtin
Beschrijving
snelspanboorhouder met vergrendeling ·hoogste aandraaimoment in zijn klasse
sterk aluminium tandwielhuis
vervangbare koolborstels van buitenaf
traploos regelbaar toerental
22 standen instelbaar
soft grip
accu indicator
verstelbare riem haak
led verlichting
exclusive machine
machine zonder lader en accu
Merk
HiKOKI
Soort
Boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 350min
Toerental onbelast hoog
0 - 1.600min
Max. aandraaimoment
92Nm
Capaciteit staal
13mm
Lengte
228mm
Capaciteit hout
65mm
Capaciteit houtschroeven
8 x 100mm
Motorrem
Y
Capaciteit machineschroeven
6mm
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Capaciteit (hout)
0 - 65mm
Lengte
228mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen