Accu klop-boor-schroefmachine / 12v peak - 2 x 4.0 ah - 38 nm - hsc ii koffer dv12ddwhz
×
Artikelnummer
DV12DDWHZ
hoog aandraaimoment
koolborstelloze motor
riem haak
2 x 12V Peak accu's ·
Standaard accessoires:
2 accu's, 1 oplader, 1 bit, 1 HSC II
Soort
Machines 12V PEAK
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 440min
Toerental onbelast hoog
0 - 1.700min
Max. aandraaimoment
38Nm
Capaciteit steen
8mm
Capaciteit staal
10mm
Lengte
162mm
Capaciteit hout
29mm
Motor zonder koolborstels
Y
Batterij capaciteit
4,0Ah
Batterij voltage
12V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL1240M
Batterij oplaadtijd
60min
Capaciteit boorkop
0,8 - 10mm
Capaciteit houtschroeven
5,8 x 45mm
Capaciteit machineschroeven
6mm
Oplader (type)
UC12SL, 220 V, 50/60 Hz
Aantal slagen onbelast laag
Aantal slagen onbelast hoog
Capaciteit (hout)
0 - 29mm
Capaciteit (staal)
0 - 10mm
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Capaciteit (accu, batterij)
4Ah
Lengte
162mm
Spanning (accu's, batterijen)
12V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen