Accu klop-boor-schroefmachine - 18 v / 70 nm - exclusief lader en accu's dv18dbslw3z
×
Artikelnummer
DV18DBSLW3Z
Gtin
Beschrijving
krachtige koolborsteloze motor
compacte body
hoog aandraaimoment
zeer hoge boorsnelheid
nieuw sterk design
instelling van de slipkoppeling blijft leesbaar, zelfs bij slijtage
ledverlichting
riemhaak
exclusive machine
machine zonder lader en accu
Soort
Klop-boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 400min
Aantal slagen belast hoog
0 - 27.000min
Toerental onbelast hoog
Max. aandraaimoment
70Nm
Capaciteit steen
13mm
Aantal slagen belast laag
Capaciteit staal
13mm
Lengte
184mm
Capaciteit hout
50mm
Motor zonder koolborstels
Y
Capaciteit boorkop
13mm
Capaciteit houtschroeven
8 x 100mm
Capaciteit machineschroeven
6mm
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (steen)
0 - 13mm
Capaciteit (hout)
0 - 50mm
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Aandraaimoment
0 - 70Newtonmtr
Lengte
184mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen