Accu klop-boor-schroefmachine - 18 v / 3.000 mah / 70 nm dv18dbslwqz
×
Artikelnummer
DV18DBSLWQZ
Gtin
Beschrijving
koolborsteloze motor
licht bedienbare elektronische schakelaar met lange levensduur
elektrische "Quick-Stop" rem
traploos regelbaar toerental
13 mm snelspanboorhouder met vergrendeling
led verlichting
riemhaak
accu indicator
inclusief HSC I· koffer, 2 accu's en oplader
Standaard accessoires:
2 accu's, 1 oplader, 1 HSC II
Soort
Klop-boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 400min
Toerental onbelast hoog
0 - 1.800min
Max. aandraaimoment
70Nm
Gewicht
1,6kg
Capaciteit staal
13mm
Lengte
175mm
Capaciteit hout
65mm
Motor zonder koolborstels
Y
Batterij capaciteit
3,0Ah
Batterij voltage
18V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL1830C
Batterij oplaadtijd
45min
Capaciteit boorkop
13mm
Capaciteit houtschroeven
8 x 100mm
Motorrem
Y
Oplader (type)
UC18YFSL, 220 V, 50/60 Hz
Capaciteit (hout)
0 - 65mm
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Aandraaimoment
0 - 70Newtonmtr
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Capaciteit (accu, batterij)
3Ah
Gewicht
1,6kg
Lengte
175mm
Spanning (accu's, batterijen)
18V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen