Accu klop-boor-schroefmachine dv18dgalwfz
×
Artikelnummer
DV18DGALWFZ
Gtin
Beschrijving
compacte machine
hoogste aandraaimoment in zijn klasse
standaard 2 accu's
elektrische quick stop rem
traploos regelbaar toerental
22 standen instelbaar
13mm snelspanboorhouder met vergrendeling
led verlichting
oplaadtijd max. 75 min.
Standaard toehehoren:
2 accu's, 1 oplader, 1 kunststof koffer
Soort
Machines 18 V
Genormaliseerde Kenmerken
Capaciteit in hout
38mm
Machineschroeven
6mm
Capaciteit in steen
13mm
Houtschroeven
8x75mm
Capaciteit in staal
13mm
Max. aandraaimoment laag
70Nm
Toerental onbelast (laag)
0-400tr/min
Toerental onbelast (hoog)
0-1.500tr/min
Max. aandraaimoment hoog
25Nm
Gewicht
1,6kg
Lengte
210mm
Aantal slagen belast (laag)
0-5.600/min.
Aantal slagen onbelast (hoog)
0-21.000/min.
Capaciteit (hout)
0 - 38mm
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Capaciteit (steen)
0 - 13mm