Accu klop-boorschroefmachine 18v - brushless - 70 nm - mv - 2x 18v 4,0ah in hsc ii dv18dewhz
×
Artikelnummer
DV18DEWHZ
Gtin
Beschrijving
Hoog aandraaimoment
Korte machine voor optimale wendbaarheid
Reactive Force Control (RFC)
Constante snelheid
Ergonomische soft grip handgreep
22 standen
Standaard accessoires:
2 accu's, 1 oplader, 1 bit, 1 riemhaak, 1 HSC II
Merk
HiKOKI
Soort
Klop-boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0-550min
Toerental onbelast hoog
0-2.000min
Max. aandraaimoment
70Nm
Capaciteit steen
13mm
Gewicht
1,9kg
Capaciteit staal
13mm
Capaciteit hout
52mm
Motor zonder koolborstels
Y
Afmetingen l x b x h
159x78x253mm
Batterij capaciteit
4,0Ah
Batterij voltage
18V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL1840M
Batterij oplaadtijd
60min
Capaciteit houtschroeven
10x100mm
Capaciteit machineschroeven
6mm
Oplader (type)
UC18YFSL
Aantal slagen onbelast laag
Aantal slagen onbelast hoog
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (steen)
0 - 13mm
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Aandraaimoment
0 - 70Newtonmtr
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Capaciteit (accu, batterij)
4Ah
Gewicht
1,9kg
Spanning (accu's, batterijen)
18V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen