Accu klop-boor-schroefmachine - 18 v / 136 nm - exclusief lader en accu's dv18dbl2w4z
×
Artikelnummer
DV18DBL2W4Z
Gtin
Beschrijving
zeer compact
hoog aandraaimoment
koolborsteloze motor
RFC functie
snelspanboorhouder
hoogste boorsnelheid in zijn klasse
aluminium tandwielhuis
22 standen instelbaar
soft grip
accu indicator
led verlichting
reimhaak
exclusive machine
machine zonder lader en accu
Merk
HiKOKI
Soort
Klop-boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 500min
Hoogte
257mm
Toerental onbelast hoog
0 - 2.100min
Max. aandraaimoment
136Nm
Capaciteit staal
13mm
Lengte
204mm
Aantal slagen
Capaciteit hout
76mm
Motor zonder koolborstels
Y
Capaciteit houtschroeven
10 x 90mm
Capaciteit machineschroeven
6mm
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (hout)
0 - 76mm
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Lengte
204mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen