Accu klop-boor-schroefmachine - 18 v / 92 nm - exclusief lader en accu's dv18dsdlw4z
×
Artikelnummer
DV18DSDLW4Z
Gtin
Beschrijving
snelspanboorhouder met vergrendeling
sterk aluminium tandwielhuis
vervangbare koolborstels van buitenaf
traploos regelbaar toerental
22 standen instelbaar
soft grip
accu indicator
riem haak
led verlichting
machine zonder lader en accu
Standaard accessoires:
1 zijhandgreep
Soort
Klop-boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 400min
Toerental onbelast hoog
0 - 1.800min
Max. aandraaimoment
92Nm
Capaciteit steen
16mm
Gewicht
2,2kg
Aantal slagen belast
Capaciteit staal
13mm
Lengte
242mm
Capaciteit hout
65mm
Capaciteit houtschroeven
8 x 100mm
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (steen)
0 - 16mm
Capaciteit (hout)
0 - 65mm
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Gewicht
2,2kg
Lengte
242mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen