Accu draadeindknipper - 18v - exclusief lader en accu's - in hsc iii koffer cl18dslu6sz
×
Artikelnummer
CL18DSLU6SZ
Gtin
Beschrijving
compact en lichtgewicht
hoge knipsnelheid
braamloos en vonkvrij
geluidsarm
soft grip
machine zonder lader en accu in HSC II· koffer
Standaard accessoires:
1 set snijmessen M8, 1 ontbramer, 1 HSC III
Merk
HiKOKI
Soort
Draadeindknippers 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Greepdiameter
102mm
Capaciteit
M6, M8, M10, W3/8", W5/16"
Gewicht
3,2kg
Lengte
238mm
Minimum snijlengte
24mm
Snijlengte (minimaal)
24mm
Gewicht
3,2kg
Techniek (motor)
accu
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen