Accu draadeindknipper -18 v - exclusief lader en accu's cl18dslu6z
×
Artikelnummer
CL18DSLU6Z
soft grip
machine zonder lader en accu
Soort
Draadeindknippers 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Greepdiameter
102mm
Lengte
283mm
Slaglengte
M6, M8, M10, W3/8", W5/16"mm
Kleinste radius diameter
24mm