Snoerloze draadeindknipper cl18dsluuz
×
Artikelnummer
CL18DSLUUZ
soft grip
makkelijk te verwisselen snijblokken
snijblokken vierzijdig te gebruiken
oplaadtijd max. 45 min.
Standaard toebehoren:
1 set snijmessen M8, 1 oplader, 1 kunststof koffer, 2 accu's , 1 ontbramer M8
Soort
Machines 18 V
Genormaliseerde Kenmerken
Totale lengte
283mm
Greepdiameter
102mm
Oplader
UC18YFSL, 220 V, 50 / 60Hz
Capaciteit
M6, M8, M10, W3/8", W5/16
Gewicht
3,2kg
Minimum snijlengte
24mm
Accu bsl1850
18 V Li-ion Slide, 5.000 mAh
Spanning
18V
Capaciteit (accu, batterij)
5Ah
Capaciteit (metrisch)
10mm
Capaciteit (whitworth)
5/16inch
Snijlengte (minimaal)
24mm
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Lengte
283mm
Techniek (motor)
accu
Frequentie
60Hz
Spanning (lader)
230V