Schijnwerper led / 14,4 - 18v ub18daw4z
×
Artikelnummer
UB18DAW4Z
Gtin
Beschrijving
gebruik met 14,4 V, 18 V accu's en MULTI-VOLT accu's
zeer helder licht
max. 2.500 lumen
4 licht standen
22 uur onafgebroken licht met BSL1860 in ECO stand
mogelijkheid om te plaatsen op een statief of om op te hangen
IP54, bescherming tegen stof en water
geleverd zonder accu's en lader
Merk
HiKOKI
Soort
Lampen 14,4-18V
Genormaliseerde Kenmerken
Gewicht
1,85kg
Afmetingen l x b x h
280 x 203 x 204mm
Batterij voltage
14,4 - 18V
Techniek (motor)
accu
Gewicht
1,85kg
Spanning (accu's, batterijen)
14,4V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen