Accumultitool - 12 v peak - in hsc ii koffer cv12dawez
×
Artikelnummer
CV12DAWEZ
Gtin
Beschrijving
compacte body
OIS en STARLOCK compatibel
herstart beveiliging
in 6 standen instelbare oscillatie snelheid
mogelijkheid voor stofafzuiging (optioneel)
led verlichting
standaard met 2 accu’s in HSC
kunststof koffer
Standaard accessoires:
diverse accessoires
Soort
Machines 12V PEAK
Genormaliseerde Kenmerken
Hoogte
91mm
Gewicht
1,2kg
Lengte
275mm
Triaxiale vibratiewaarde (ah)
5,0m/s²
Batterij capaciteit
2,5Ah
Batterij voltage
10,8V
Batterij (type)
BSL1225M
Oscillatie frequentie
6.000 - 20.000min
Oscillatiehoek
3,2ºinch
Oplader (type)
UC12SL
Capaciteit (accu, batterij)
2,5Ah
Gewicht
1,2kg
Techniek (motor)
accu
Spanning (accu's, batterijen)
10,8V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen