Accu multitool - 12v peak - exclusief lader en accu's cv12daw4z
×
Artikelnummer
CV12DAW4Z
Gtin
Beschrijving
compacte body
OIS en STARLOCK compatibel
herstart beveiliging
in 6 standen instelbare oscillatie snelheid
mogelijkheid voor stofafzuiging (optioneel)
led verlichting
wordt geleverd zonder accu's en lader
Standaard accessoires:
diverse accessoires
Merk
HiKOKI
Soort
Machines 12V PEAK
Genormaliseerde Kenmerken
Hoogte
91mm
Gewicht
1,2kg
Lengte
275mm
Geluidssterkte (lwa)
82dB(A)
Oscillatie frequentie
6.000 - 20.000min
Oscillatiehoek
3,2inch
Gewicht
1,2kg
Geluidsniveau
82dB(A)
Techniek (motor)
accu
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen