Accumultitool - 18 v - exclusief lader en accu's - in hsc ii koffer cv18dblw2z
×
Artikelnummer
CV18DBLW2Z
Gtin
Beschrijving
licht en compact
robuuste koolborstelloze motor met soft start
lange levensduur
OIS compatibel 12-punts gereedschap opname
traploos regelbaar toerental met AT (Automatic-Transmission) functie
accu indicator
ergonomische soft grip
led verlichting
machine zonder lader en accu in HSC I· koffer
Standaard accessoires:
1 HSC II
Soort
Multitools 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Gereedschapsopname
OIS
Hoogte
103mm
Gewicht
2kg
Lengte
307mm
Motor zonder koolborstels
Y
Acs (automatic control system)
Y
At mode
15.000 - 20.000min
Gewicht
2kg