Accu nietmachine 18v / 6-13 mm - exclusief lader en accu's n18dslw4z
×
Artikelnummer
N18DSLW4Z
Gtin
Beschrijving
compact en lichtgewicht
"Air-shot" beveiliging
gemakkelijke diepte instelling zonder gereedschap
terugslag reductie mechanisme; weinig druk nodig en geen beschadiging op het werk
slim drukmechanisme; geleid het nietje in het materiaal en geeft een mooie, gladde finish
geleverd zonder accu’s en oplader
Merk
HiKOKI
Soort
Spijkerapparaten 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Hoogte
155mm
Afmeting nieten
11,75 x 6 - 10 - 13mm
Gewicht
1,7kg
Lengte
235mm
Capaciteit magazijn
150stuks
Gewicht
1,7kg
Techniek (motor)
accu
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen