Boosterpack multi-volt - 2 x 8ah 18v / 4ah 36v + lader uc18ysl3 uc18ysl3wfz
×
Artikelnummer
UC18YSL3WFZ
Gtin
Merk
HiKOKI
Soort
Booster Packs 18V & 18V-36V MULTI-VOLT
Genormaliseerde Kenmerken
Batterij capaciteit
18V/8 - 36V/4Ah
Batterij voltage
18 - 36V
Batterij samenstelling
li-ion
Batterij (type)
BSL36B18
Batterij oplaadtijd
52min
Oplader (type)
UC18YSL3, 220 V, 50/60 Hz
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Spanning (accu's, batterijen)
36V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen