Multilader 14.4 v / 18 v uc18ytslw0z
×
Artikelnummer
UC18YTSLW0Z
Gtin
Beschrijving
multilader voor maximum 4 accu's
compatibel met 14,4V, 18V accu's en MULTĀ· VOLT accu's
laadfuncties: snelladen, stuk per stuk na elkaar of meerdere accu's tegelijkertijd
2 x 5V (1 Amp) USB aansluitingen voor mobiele apparaten
Soort
Laders 14,4-18V
Genormaliseerde Kenmerken
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen