Accu schaafmachine - 18 v / 82 mm - exclusief lader en accu's - hsc iii koffer p18dslw2z
×
Artikelnummer
P18DSLW2Z
Gtin
Beschrijving
hoogste spaandikte in zijn klasse
veiligheidsrem
werkstuk bescherming tegen beschadiging
soft grip handgreep
accu indicator
omkeerbare HM messen
stofafvoer optioneel leverbaar
machine zonder lader en accu in HSC II· koffer
Standaard accessoires:
HSCIII
Merk
HiKOKI
Soort
Schaafmachines 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
16.000min
Schaafbreedte
82mm
Spaandikte
2mm
Gewicht
3,3kg
Afmetingen l x b x h
326 x 166 x 160mm
Sponningsdiepte
9mm
Schaafbreedte
82mm
Spaandiepte (maximaal)
0 - 2mm
Gewicht
3,3kg
Techniek (motor)
accu
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen