Accu schaafmachine - 18 v / 82 mm - exclusief lader en accu's p18dslw4z
×
Artikelnummer
P18DSLW4Z
Gtin
Beschrijving
hoogste spaandikte in zijn klasse
veiligheidsrem
werkstuk bescherming tegen beschadiging
soft grip handgreep
accu indicator
omkeerbare HM messen
stofafvoer optioneel leverbaar
exclusive machine
machine zonder lader en accu
Merk
HiKOKI
Soort
Schaafmachines 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Schaafbreedte
82mm
Spaandikte
2mm
Toerental
16.000min
Afmetingen l x b x h
326 x 166 x 160mm
Sponningsdiepte
9mm
Schaafbreedte
82mm
Spaandiepte (maximaal)
0 - 2mm
Toerental (onbelast)
16000tr/min
Techniek (motor)
accu
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen