Accu knabbelschaar cn18dslwpz
Accu knabbelschaar CN18DSLWPZ
×
Artikelnummer
CN18DSLWPZ
Gtin
Beschrijving
zeer compact en licht in gewicht
te gebruiken met 14,4V en 18V accu
oplaadtijd max. 75 min.
Standaard toebehoren:
2 accu's , 1 oplader, 1 HSC II, 2 sleutels
Merk
HiKOKI
Soort
Machines 18 V
Genormaliseerde Kenmerken
Oplader
UV18yfsl, 220v, 50/60Hz
Capaciteit in rvs
1,2mm
Capaciteit in staal
1,6mm
Geluidsniveau
79dB
Aantal slagen onbelast
18V 2.200 - 14,4V 2.500/min.
Gewicht
2kg
Kleinste radius
40mm
Lengte
295mm
Accu bsl1850
18V, 5.000 mAh
Spanning
18V
Capaciteit (accu, batterij)
5Ah
Capaciteit (staal)
1,6mm
Capaciteit (rvs)
1,2mm
Radius
40mm
Slagen per minuut (onbelast)
0 - 25001/min
Gewicht
2kg
Techniek (motor)
accu
Lengte
295mm
Geluidsdruk
79dB
Frequentie
60Hz
Spanning (lader)
230V