Accu schroefautomaat - 18 v - exclusief lader en accu's wf18dslu6z
×
Artikelnummer
WF18DSLU6Z
Gtin
Beschrijving
uniek frictie-koppelingssysteem; geeft perfecte controle over de schroeven
stevige anti-slip handgreep
accu indicator
led verlichting
riem haak
machine zonder lader en accu
Merk
HiKOKI
Soort
Schroefautomaten 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
4.200min
Gereedschapsopname
1/4"
Hoogte
192mm
Gewicht
2,1kg
Lengte
379mm
Geluidssterkte (lwa)
74dB(A)
Capaciteit houtschroeven
D4 x L25 - 41mm
Capaciteit gipsplaat schroeven
3,6/3,9 x 25 - 35mm
Gewicht
2,1kg
Techniek (motor)
accu
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen