Accu schroefautomaat 18 v / 41 mm - exclusief lader en accu's - hsc iii koffer wf18dslu6sz
×
Artikelnummer
WF18DSLU6SZ
Gtin
Beschrijving
accu indicator
led verlichting
riem haak
machine zonder accu en lader in HSC III
Standaard accessoires:
1 x HSCIII
Merk
HiKOKI
Soort
Schroefautomaten 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 4.700min
Gewicht
1,7kg
Geluidssterkte (lwa)
81dB(A)
Afmetingen l x b x h
335 x 78 x 198mm
Capaciteit houtschroeven
4 x 25 - 41mm
Capaciteit gipsplaat schroeven
3, 9 x 25 - 35mm
Gewicht
1,7kg
Techniek (motor)
accu
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen