Accu slagmoeraanzetter - 36 v / 2 xmv accu / 1.400 nm -2.00 nm / 1" - hsc iii koffer wr36dgwrz
×
Artikelnummer
WR36DGWRZ
Gtin
Beschrijving
Krachtig aandraaimoment 1.400 Nm / losdraaimoment 2.000 Nm
4 standen met optionele Auto-stop/Auto-slow-functie
Auto-stop-functie stopt het gereedschap na een vooraf ingestelde tijd
Auto-slow-functie verlaagt de snelheid automatisch nadat het losdraaien van de bout is gedetecteerd
IP56; stof en waterbestendig
geïntegreerd accu dempingssysteem
ergonomische softgrip
geïntegreerde LED-verlichting
Standaard accessoires:
2 MV accu's, 1 oplader, 1 HSC III koffer
Merk
HiKOKI
Soort
Slagmoeraanzetters 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Gereedschapsopname
1/2"
Toerental onbelast laag
0-600 / 0-900min
Hoogte
290mm
Aantal slagen belast hoog
0-2.200 / 0-2.500min
Toerental onbelast hoog
Max. aandraaimoment
1.400 - 2.000Nm
Aantal slagen belast laag
Gewicht
3,9kg
Lengte
221mm
Motor zonder koolborstels
Y
Batterij capaciteit
2,5Ah
Batterij voltage
36V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL36A18
Batterij oplaadtijd
32min
Oplader (type)
UC18YSL3
Capaciteit harde bout
M10-M27mm
Capaciteit standaard bout
M12-M33mm
Capaciteit (accu, batterij)
2,5Ah
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Techniek (motor)
accu
Gewicht
3,9kg
Spanning (accu's, batterijen)
36V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen