Accu slagmoeraanzetter - 18 v / 305 nm - exclusief lader en accu's - hsc ii koffer wr18dbdl2w2z
×
Artikelnummer
WR18DBDL2W2Z
Gtin
Beschrijving
bouten, moeren en schroeven
krachtige koolborsteloze motor
toerental instelbaar in 4 standen
triple hammer mechanisme, zeer snel en weinig vibratie
hoogste aandraaimoment in zijn klasse
goede balans
licht bedienbare elektronische schakelaar
IP56; stof-en waterbestendig
accu indicator
led verlichting
riemhaak
machine zonder lader en accu in HSCII
Standaard accessoires:
1 HSCII
Merk
HiKOKI
Soort
Slagmoeraanzetters 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 2.700min
Aantal slagen belast hoog
0 - 3.600min
Max. aandraaimoment
305Nm
Beschermingsklasse
IP56
Gewicht
1,8kg
Lengte
145mm
Motor zonder koolborstels
Y
Capaciteit bouten en moeren
M10 - M20mm
Techniek (motor)
accu
Gewicht
1,8kg
Lengte
145mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen