Wr18dbdl2 (2ljrk) wpz cordless impact wrench 5.0 ah li-ion hsc ii wr18dbdl2wpz
×
Artikelnummer
WR18DBDL2WPZ
bouten, moeren en schroeven
standaard 2 accu's
krachtige koolborsteloze motor
toerental instelbaar in 4 standen
triple hammer mechanisme, zeer snel en weinig vibratie
hoogste aandraaimoment in zijn klasse
goede balans
licht bedienbare elektronische schakelaar
IP56; stof-en waterbestendig
accu indicator
led verlichting
riemhaak
oplaadtijd max. 75 min.
Standaard accessoires:
2 accu's, 1 oplader, 1 HSC II
Soort
Slagmoeraanzetters 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 -2.700min
Gereedschapsopname
1/2"
Max. aandraaimoment
305Nm
Beschermingsklasse
IP56
Gewicht
1,8kg
Aantal slagen belast
0 - 3.600min
Lengte
145mm
Motor zonder koolborstels
Y
Batterij capaciteit
5,0Ah
Batterij voltage
18V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL1850
Batterij oplaadtijd
75min
Oplader (type)
UC18YFSL, 220 V, 50/60 Hz
Capaciteit bouten en moeren
M10 - M20mm
Capaciteit (accu, batterij)
5Ah
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Gewicht
1,8kg
Lengte
145mm
Spanning (accu's, batterijen)
18V