Accu slagmoeraanzetter - 18 v / 220 nm - exclusief lader en accu's - hsc ii wr18djlw2z
×
Artikelnummer
WR18DJLW2Z
bouten, moeren en schroeven
hoog aandraaimoment: 220 Nm
soft grip
led verlichting
geleverd zonder accu’s en oplader in HSC II
Standaard accessoires:
1 HSC II
Soort
Slagmoeraanzetters 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0-2.400min
Gereedschapsopname
1/2" vierkant
Hoogte
240mm
Max. aandraaimoment
220Nm
Gewicht
1,6kg
Aantal slagen belast
0-3.200min
Lengte
177mm
Capaciteit standaard bout
M10-M16mm
Gereedschapsopname
4-kant (1/2")
Aansluiting in inches
1/2inch
Gewicht
1,6kg
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen