Accu slagmoeraanzetter - 18 v / 220 nm - exclusief lader en accu's wr18djlw4z
×
Artikelnummer
WR18DJLW4Z
bouten, moeren en schroeven
hoog aandraaimoment 220 Nm
smalle ergonomische soft grip
led verlichting
riemhaak
machine zonder lader en accu
Soort
Slagmoeraanzetters 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 2.400min
Hoogte
240mm
Max. aandraaimoment
220Nm
Gewicht
1,6kg
Aantal slagen belast
0 - 3.600min
Lengte
177mm
Capaciteit bouten en moeren
M10 - M16mm
Gewicht
1,6kg
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen