Accu slagmoeraanzetter - 18 v / 480 nm - exclusief accu's en lader - hsc iii koffer wr18dshll2z
×
Artikelnummer
WR18DSHLL2Z
bouten, moeren en schroeven
hoog aandraaimoment: 480 Nm
tuimelschakelaar
soft grip
accu indicator
led verlichting ·machine zonder lader en accu in HSC II· koffer
Soort
Slagmoeraanzetters 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
1.500min
Gereedschapsopname
1/2"
Hoogte
295mm
Max. aandraaimoment
480Nm
Gewicht
3,4kg
Aantal slagen belast
2.000min
Lengte
263mm
Capaciteit bouten en moeren
M12 - M22mm
Gewicht
3,4kg
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen