Accu slagmoeraanzetter - 36 v / 2 x 2.5ah / 770 nm / 1/2" - hsc ii koffer wr36dewrz
×
Artikelnummer
WR36DEWRZ
Gtin
Beschrijving
bouten, moeren en schroeven
standaard 2 accu's
zeer hoog aan- en losdraaimoment
zeer compacte body
koolborstelloze motor
auto stop
4 standen instelbaar
IP56; stof- en waterbestendig
accu indicator
led verlichting
riem haak
oplaadtijd 32 min.
Standaard accessoires:
2 accu's, 1 oplader, 1 HSC II
Merk
HiKOKI
Soort
Slagmoeraanzetters 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Gereedschapsopname
1/2" vierkant
Toerental onbelast laag
0-1.500min
Hoogte
276mm
Aantal slagen belast hoog
0-3.400min
Toerental onbelast hoog
Max. aandraaimoment
770Nm
Aantal slagen belast laag
Gewicht
2,6kg
Lengte
169mm
Motor zonder koolborstels
Y
Batterij capaciteit
2,5Ah
Batterij voltage
36V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL36A18
Batterij oplaadtijd
32min
Oplader (type)
UC18YSL3
Capaciteit harde bout
M10-M20mm
Capaciteit standaard bout
M10-M24mm
Capaciteit (accu, batterij)
2,5Ah
Gereedschapsopname
4-kant
Aansluiting in inches
1/2inch
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Techniek (motor)
accu
Gewicht
2,6kg
Spanning (accu's, batterijen)
36V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen