Accu slagmoeraanzetter - 18 v / 480 nm - exclusief lader en accu's wr18dshlw4z
×
Artikelnummer
WR18DSHLW4Z
bouten, moeren en schroeven
hoog aandraaimoment: 480 Nm
tuimelschakelaar
soft grip
accu indicator
led verlichting
exclusive machine
machine zonder lader en accu
Soort
Slagmoeraanzetters 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
1.500min
Hoogte
295mm
Max. aandraaimoment
480Nm
Aantal slagen belast
2.000min
Lengte
263mm
Capaciteit bouten en moeren
M12 - M12mm