Accu slagschroevendraaier / 12v peak - 135 nm - exclusief lader en accu's wh12ddw4z
×
Artikelnummer
WH12DDW4Z
compact
hoog aandraaimoment en hoge schroefsnelheid
koolborstelloze motor
toerental instelbaar in 3 standen
riem haak
geleverd zonder accu's en lader
Soort
Machines 12V PEAK
0 - 3.200min
Gereedschapsopname
1/2"
Aantal slagen onbelast
0 - 4.000min
Max. aandraaimoment
135Nm
Lengte
134mm
Motor zonder koolborstels
Y
Capaciteit bouten en moeren
M5 - M14mm
Lengte
134mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen