Accu slagschroevendraaier 18 v / 140 nm / 1/4" - exclusief accu's en lader wh18daw4z
×
Artikelnummer
WH18DAW4Z
Gtin
Beschrijving
zeer compact
hoog aandraaimoment
soft grip
accu indicator
led verlichting
riem haak
geleverd zonder accu's en lader
Merk
HiKOKI
Soort
Klop-boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0-2.700min
Gereedschapsopname
1/4" hex
Gewicht
1,3kg
Aantal slagen belast
0-3.600min
Lengte
150mm
Capaciteit hout
4-8mm
Instelbereik koppelregeling
140Nm
Capaciteit harde bout
M6-M12mm
Capaciteit standaard bout
M6-M14mm
Techniek (motor)
accu
Gewicht
1,3kg
Lengte
150mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen