Accu slagschroevendraaier - 18 v / 175 nm - exclusief lader en accu's wh18dew4z
×
Artikelnummer
WH18DEW4Z
Gtin
Beschrijving
krachtig aandraaimoment voor het vastdraaien van metrische schroeven tot M16
uiterst compact en lichtgewicht voor wendbaarheid in krappe ruimtes
gevoelige schakelaar voor perfecte controle bij het vastdraaien van schroeven
geïntegreerde LED
koolborstelloze motor
zonder lader en accu
Merk
HiKOKI
Soort
Slagschroevendraaiers 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 – 3.100min
Gereedschapsopname
1/4"
Max. aandraaimoment
175Nm
Gewicht
1,3kg
Aantal slagen belast
0 – 3.400min
Lengte
120mm
Motor zonder koolborstels
Y
Batterij voltage
18V
Capaciteit houtschroeven
4 - 8mm
Geluidsdrukniveau (lpa)
73.7dB(A)
Capaciteit harde bout
M5 - M12mm
Capaciteit standaard bout
M5 - M16mm
Techniek (motor)
accu
Gewicht
1,3kg
Spanning (accu's, batterijen)
18V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen