Accu slagschroevendraaier / 12v peak -110 nm - exclusief lader en accu's wh12daw4z
×
Artikelnummer
WH12DAW4Z
Gtin
Beschrijving
bouten, moeren en schroeven
compact
hoog aandraaimoment
soft grip
accu indicator
led verlichting
riem haak
Merk
HiKOKI
Soort
Machines 12V PEAK
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 2.700min
Gereedschapsopname
1/4"
Greepdiameter
109mm
Max. aandraaimoment
110Nm
Gewicht
1,1kg
Aantal slagen belast
0 - 3.200min
Lengte
150mm
Capaciteit machineschroeven
M4 - M8mm
Capaciteit harde bout
M5 - M10mm
Capaciteit standaard bout
M5 - M12mm
Techniek (motor)
accu
Gewicht
1,1kg
Lengte
150mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen