Accu slagschroevendraaier / 12v peak - 2 x 2.5 ah -110 nm - pvc koffer wh12dawfz
×
Artikelnummer
WH12DAWFZ
Gtin
Beschrijving
bouten, moeren en schroeven
compact
hoog aandraaimoment
soft grip
accu indicator
led verlichting
riem haak
2 x 12V Peak accu's ·oplaadtijd 37 min.
Standaard accessoires:
2 accu's, 1 oplader, 1 bit, 1 kunststof koffer
Merk
HiKOKI
Soort
Machines 12V PEAK
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 2.700min
Gereedschapsopname
1/4"
Greepdiameter
109mm
Max. aandraaimoment
110Nm
Gewicht
1,1kg
Aantal slagen belast
0 - 3.200min
Lengte
150mm
Batterij capaciteit
2,5Ah
Batterij voltage
12V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL1225M
Batterij oplaadtijd
37min
Capaciteit machineschroeven
M4 - M8mm
Oplader (type)
UC12SL, 220 V, 50/60 Hz
Capaciteit harde bout
M5 - M10mm
Capaciteit standaard bout
M5 - M12mm
Capaciteit (accu, batterij)
2,5Ah
Techniek (motor)
accu
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Gewicht
1,1kg
Lengte
150mm
Spanning (accu's, batterijen)
12V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen