Accu slagschroevendraaier / 12v peak - 2 x 4.0 ah - 135 nm - hsc ii koffer wh12ddwhz
×
Artikelnummer
WH12DDWHZ
compact
hoog aandraaimoment
koolborstelloze motor
toerental instelbaar in 3 standen
soft grip
accu indicator
led verlichting
riem haak
2 x 12V Peak accu's ·
Standaard accessoires:
2 accu's, 1 oplader, 1 HSC II
Soort
Machines 12V PEAK
0 - 3.200min
Aantal slagen onbelast
0 - 4.000min
Max. aandraaimoment
135Nm
Lengte
134mm
Motor zonder koolborstels
Y
Batterij capaciteit
4,0Ah
Batterij voltage
12V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL1240M
Batterij oplaadtijd
60min
Capaciteit zelfborende schroeven
3,5 - 5mm
Oplader (type)
UC12SL, 220 V, 50/60 Hz
Capaciteit harde bout
M5 - M12mm
Capaciteit standaard bout
M5 - M14mm
Capaciteit (accu, batterij)
4Ah
Techniek (motor)
accu
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Lengte
134mm
Spanning (accu's, batterijen)
12V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen