Accu slagschroevendraaier - 18v / 207 nm - exclusief lader en accu's wh18dbdl2w4z
×
Artikelnummer
WH18DBDL2W4Z
Gtin
Beschrijving
bouten, moeren en schroeven
krachtige koolborsteloze motor
toerental instelbaar in 4 standen
triple hammer mechanisme, zeer snel en weinig vibratie
hoogste aandraaimoment in zijn klasse
goede balans
licht bedienbare elektronische schakelaar
IP56; stof-en waterbestendig
accu indicator
led verlichting
riemhaak
machine zonder lader en accu
Merk
HiKOKI
Soort
Slagschroevendraaiers 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 2.900min
Hoogte
240mm
Max. aandraaimoment
207Nm
Beschermingsklasse
IP54
Aantal slagen belast
0 - 4.000min
Lengte
127mm
Capaciteit houtschroeven
4 - 8mm
Capaciteit bouten en moeren
M5 - M18mm
Techniek (motor)
accu
Beschermingsgraad
IP 54
Lengte
127mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen