Accu slagschroevendraaier - 18v / 172 nm - exclusief lader en accu's wh18dbslw4z
×
Artikelnummer
WH18DBSLW4Z
bouten, moeren en schroeven
krachtige koolborstelloze motor
compacte body
hoogste aandraaimoment in zijn klasse
led verlichting
riemhaak
machine zonder lader en accu
Soort
Slagschroevendraaiers 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 3.100min
Max. aandraaimoment
172Nm
Gewicht
1,3kg
Aantal slagen belast
0 - 3.400min
Lengte
128mm
Geluidssterkte (lwa)
73,5dB(A)
Capaciteit houtschroeven
4 - 8mm
Capaciteit bouten en moeren
M5 - M18mm
Aandraaimoment
0 - 172Newtonmtr
Techniek (motor)
accu
Geluidsniveau
73,5dB(A)
Gewicht
1,3kg
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen