Accu slagschroevendraaier - 18v - 145 nm - exclusief lader en accu's - hsc ii wh18djlw2z
×
Artikelnummer
WH18DJLW2Z
bouten, moeren en schroeven
smalle soft grip greep
led verlichting
geleverd zonder accu’s en oplader in HSC II
Standaard accessoires:
1 HSC II
Soort
Slagschroevendraaiers 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0-2.400min
Gereedschapsopname
1/4" zeskant
Max. aandraaimoment
145Nm
Gewicht
1,4kg
Aantal slagen belast
0-3.200min
Lengte
166mm
Capaciteit hout
4-8mm
Capaciteit standaard bout
M6-M14mm
Aansluiting in inches
1/4inch
Gereedschapsopname
6-kant (1/4")
Gewicht
1,4kg
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen