Accu slagschroevendraaier - 18v - 145 nm - exclusief lader en accu's wh18djlw4z
×
Artikelnummer
WH18DJLW4Z
bouten, moeren en schroeven
smalle ergonomische soft grip
led verlichting
machine zonder lader en accu
Soort
Slagschroevendraaiers 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 2.400min
Max. aandraaimoment
145Nm
Gewicht
1,4kg
Aantal slagen belast
0 - 3.200min
Lengte
166mm
Capaciteit houtschroeven
4 - 8mm
Capaciteit bouten en moeren
M6 - M14mm
Gewicht
1,4kg
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen