Accu slagschroevendraaier - 36 v / 210 nm - exclusief lader en accu's - hsc ii koffer wh36dbw2z
×
Artikelnummer
WH36DBW2Z
Gtin
Beschrijving
bouten, moeren en schroeven
krachtige koolborstelloze motor
toerental instelbaar in 4 standen
uniek triple hammer mechanisme, zeer snel, meer kracht en weinig vibratie
hoogste aandraaimoment in zijn klasse
IP56; stof- en waterbestendig
inclusief HSC I· koffer
exclusief accu's en lader
Standaard accessoires:
1 HSC II
Merk
HiKOKI
Soort
Slagschroevendraaiers 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 2.900min
Gereedschapsopname
1/4"
Max. aandraaimoment
210Nm
Beschermingsklasse
IP56
Gewicht
1,6kg
Aantal slagen belast
0 - 4.100min
Lengte
127mm
Motor zonder koolborstels
Y
Capaciteit houtschroeven
4 - 10mm
Capaciteit zelfborende schroeven
3,5 - 6mm
Capaciteit bouten en moeren
M5 - M18mm
Techniek (motor)
accu
Beschermingsgraad
ip56
Gewicht
1,6kg
Lengte
127mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen