Snoerloze slagschroevendraaier wh10dclw4z
×
Artikelnummer
WH10DCLW4Z
Gtin
Beschrijving
batterij indicator
compact en lichtgewicht
lange levensduur
led verlichting
max. oplaadtijd 40 min.
soft grip
wordt geleverd zonder batterij en zonder oplader
Standaard toebehoren:
EXclusive. Zonder batterijen, oplader en koffer.
Merk
HiKOKI
Soort
Machines 10,8 V
Genormaliseerde Kenmerken
Bouten en moeren
M4 - M10
Toerental onbelast
0 - 2.100tr/min
Gereedschapsopname
1/4
Houtschroeven
4 - 8mm
Aandraaimoment
30Nm
Gewicht
1kg
Constructie hoogte
53mm
Lengte
280mm
Aantal slagen
0 - 3.000/min.
Aandraaimoment
0 - 30Newtonmtr
Aansluiting in inches
1/4inch
Slagen per minuut (onbelast)
0 - 30001/min
Toerental (onbelast)
0 - 2100tr/min
Techniek (motor)
accu
Gewicht
1kg
Capaciteit (metrisch)
4 - 10mm
Diameter (schroef)
4 - 8mm
Lengte
280mm