Accu haakse slijpmachine - 18 v / 125 mm - in hsc ii koffer g18dbblw2z
×
Artikelnummer
G18DBBLW2Z
Gtin
Beschrijving
compact en lichtgewicht
comfortable soft grip
gemakkelijk te bedienen schakelaar
anti-vibratie zijhandgreep
koolborstelloze motor
30% minder stroomgebruik
automatische elektronische stuurschakeling tussen stille modus en power modus volgens belasting
minder vibratie en laag geluidsniveau
kickback en overbelastingsbeveiliging
herstartbeveiliging
aanloopstroombegrenzing
electronische schijfrem: stopt binnen 3 seconden
accu indicator· zonder lader en accu in HSC I· koffer
Standaard accessoires:
1 sleutel, 1 HSC II
Merk
HiKOKI
Soort
Haakse slijpmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
5500 - 9000min
Hoogte
126mm
Greepdiameter
152mm
Gewicht
2,3kg
Lengte
326mm
Motor zonder koolborstels
Y
Motorrem
Y
Aanloopstroombegrenzing
Acs (automatic control system)
Slijpschijf diameter
125mm
Diameter (schijf)
125mm
Gewicht
2,3kg
Techniek (motor)
accu
Uitvoering
haaks
Hoogte
126mm
Lengte
326mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen