Accu haakse slijpmachine - 18v / 125 mm ∅ - exclusif lader en accu's g18dbbvlw5z
×
Artikelnummer
G18DBBVLW5Z
Gtin
Beschrijving
compact en lichtgewicht
comfortable soft grip
anti-vibratie zijhandgreep
krachtige koolborstelloze motor met lange levensduur
30% minder stroomgebruik
automatische elektronische stuurschakeling tussen stille modus en power modus volgens belasting
traploos regelbaar toerental
minder vibratie en laag geluidsniveau
kickback en overbelastingsbeveiliging
0-volt herstartbeveiliging
aanloopstroombegrenzing ·electronische schijfrem: stopt binnen 3 seconden· accu indicator
exclusieve machine
zonder lader en accu
Merk
HiKOKI
Soort
Haakse slijpmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
4.700 - 9.000min
Hoogte
126mm
Greepdiameter
152mm
Lengte
326mm
Motor zonder koolborstels
Y
Motorrem
Y
Aanloopstroombegrenzing
Acs (automatic control system)
Slijpschijf diameter
125mm
Diameter (schijf)
125mm
Techniek (motor)
accu
Uitvoering
haaks
Hoogte
126mm
Lengte
326mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen