Accu haakse slijpmachine - 18v / 125mm - exclusief lader en accu's g18dsl2w5z
×
Artikelnummer
G18DSL2W5Z
Gtin
Beschrijving
Compacte body en licht in gewicht l smalle ergonomische soft grip greep
uitstekende overbelastingsbeveiliging
herstart beveiliging l accu indicator l geleverd zonder accu’s en lader
Standaard accessoires:
1 sleutel, 1 zijhandgreep
Merk
HiKOKI
Soort
Haakse slijpmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
9.000min
Hoogte
118mm
Greepdiameter
182mm
Gewicht
1,6kg
Lengte
306mm
Slijpschijf diameter
125mm
Diameter (schijf)
125mm
Gewicht
1,6kg
Techniek (motor)
accu
Uitvoering
haaks
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen