Accu haakse slijpmachine g18dslw5z
×
Artikelnummer
G18DSLW5Z
Gtin
Beschrijving
compact en licht in gewicht
accu indicator
kick-back
smalle ergonomische grip
vervangbare koolborstels
wordt geleverd zonder accu's en lader
Soort
Machines 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
9.100/min.
Greepdiameter
182mm
Diameter slijpschijf
125mm
Gewicht
1,9kg
Lxbxh
296x65x135mm
Diameter (schijf)
125mm