Accu haakse slijpmachine in hsc ii g18dslwuz
×
Artikelnummer
G18DSLWUZ
Gtin
Beschrijving
compact en licht in gewicht
standaard 2 accu's
accu indicator
smalle ergonomische soft grip
vervangbare koolborstels
Max. oplaadtijd 60 min.
Standaard toebehoren:
1 oplader, 1 zijhandgreep, 1 sleutel, 2 accu's , 1 HSC II
Soort
Machines 18 V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
9.100tr/min
Greep diameter
182mm
Oplader
UC18YFSL, 220 V, 50 / 60Hz
Diameter slijpschijf
125mm
Gewicht
1,9kg
L x b x h
296 x 65 x 135mm
Accu bsl1850
18 V Li-ion slide, 5.000 mAh
Spanning
18V
Capaciteit (accu, batterij)
5Ah
Diameter (schijf)
125mm
Toerental (onbelast)
9100tr/min
Gewicht
1,9kg
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Techniek (motor)
accu
Breedte
65mm
Hoogte
135mm
Lengte
296mm
Uitvoering
haaks
Frequentie
60Hz
Spanning (lader)
230V