Accu rechte slijpmachine 18v - 50 mm - exclusief accu's en lader - kunststof koffer gp18daw5z
×
Artikelnummer
GP18DAW5Z
Gtin
Beschrijving
Hoge slijpprestatie
variabel toerental
herstartbeveiliging
overbelastingbeveiliging
aanloopstroombegrenzing
kick back beveiliging
rem
geleverd zonder accu’s en lader
Standaard accessoires:
1 spantang, 2 sleutels, 1 kunststof koffer
Merk
HiKOKI
Soort
Accu rechte slijpmachine
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
7.000-29.000min
Capaciteit
50 mm
Gewicht
2,3kg
Motor zonder koolborstels
Y
Afmetingen l x b x h
446x86x115mm
Motorrem
Y
Aanloopstroombegrenzing
Spantang diameter
6mm
Gewicht
2,3kg
Techniek (motor)
accu
Model
recht
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen