Fein select+body agsz18-280lbl
Fein Select+Body AGSZ18-280LBL
Beschrijving
Rechte accuslijpmachine
AGSZ 18-280 LBL Select
Merk
FEIN
Soort
Accu rechte slijpmachine
Genormaliseerde Kenmerken
Accu-spanning
18V
Toerental onbelast
9000-280001/min
Spantang max. ø
8mm
Schuurlichaam max. ø
50mm
Frees max. ø
12mm
Gewicht zonder accu
1,6kg
Spanning
18V
Toerental (onbelast)
9000 - 28000tr/min
Techniek (motor)
accu
Model
recht
Spantang
8 mm